Teslimat Bilgileri

besleme


Siparişiniz en geç 3 ila 5 iş günü içerisinde PostNL veya UPS tarafından teslim edilir.

Kargo ücreti:
Nakliye ücreti sipariş başına 10 € 'dur. 100 € veya daha fazla siparişle nakliye ücreti ödemezsiniz.

Eve teslim:

Siparişiniz verildiğinde evde değilseniz, postacı bir mesaj bırakacaktır. Daha sonra PostNL ile yeni bir teslimat randevusu alabilirsiniz veya UPS, ertesi iş günü veya Cumartesi günü paketi tekrar size ulaştırmaya çalışacaktır. İkinci teslimatta evde değilseniz, paketi teslimat adresinin yakınındaki bir toplama noktasında almak için iki haftanız vardır. İki hafta sonra, paket melodi gümüşüne geri gönderilecek

 
İade


Politikamız 14 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 14 gün geçmişse, ne yazık ki satın alma işleminizi değiştiremez veya geri ödeme alamazsınız.

İadeye hak kazanabilmek için, eşyanızın kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Orijinal ambalajında ​​da olmalıdır.

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Uygulanabiliyorsa: Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hasar görmüş veya eksik parçalar.

Doğumdan sonra 14 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün.

İadeler (varsa)

İadeniz alındıktan ve kontrol edildikten sonra, size iade edilen ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendireceğiz.
İadeniz onaylandıysa, iadeniz işleme koyulur ve satın alma tutarı orijinal ödeme yöntemi ile 7 gün içinde otomatik olarak iade edilir.

Geç veya eksik para iadesi (varsa) Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Ardından, bankanıza veya kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmen devredilmesi biraz zaman alabilir.
Tüm bunları yaptıysanız ve geri ödemenizi hala almadıysanız, lütfen bize melodyzilver@gmail.com adresinden ulaşın.

Satış (eğer varsa) Yalnızca normal fiyatlara sahip olan ürünler iade edilebilir, maalesef, satış ürünleri iade edilemez.

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü aşağıdakilere göndermelisiniz:

melodi gümüş

melodyzilver@gmail.com

İade adresi: bach straat79 5802 gp hollanda'yı dolaşıyor.

göndermek

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye ücretlerinizi ödemekle sorumlusunuz. Kargo ücreti iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, geri ödemenizin geri ödeme masrafları düşülecektir.

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, değiştirilen ürünün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

75 € 'dan fazla ürün gönderirseniz, izlenebilir bir nakliye hizmeti veya satın alma sigortası kullanmayı düşünün. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti edemeyiz.


Hijyen contaları mayo ve iç çamaşırlarında kullanılır. Bu ürünler ancak mühür / mühür çıkarılmadığında iade edilebilir.

Mühürün kırılmaması şartıyla herhangi bir sebep göstermeksizin, siparişinizi aldıktan sonra 14 güne kadar iptal etme hakkınız vardır. Mühür kırılırsa, siparişiniz kesindir ve artık iade edilemez. Para çekme hakkınızı kullanırsanız, ürününüzü iade etmek için iptalinizden 14 gün sonra bir hakkınız daha olacaktır. Daha sonra nakliye dahil olmak üzere tam sipariş miktarı ile alacaklandırılacaksınız. Yalnızca evinizden web mağazasına iade masrafları kendi hesabınız içindir. Bu maliyetler paket başına yaklaşık 10 tutarında olup, kesin fiyatlar için operatörünüzün web sitesine bakın. Çekilme hakkınızı kullanırsanız, ürünle birlikte verilen tüm aksesuarları olan ve - eğer mümkünse - orijinal durumunda ve ambalajında ​​girişimciye iade edilir. Bu hakkı kullanmak için, bize melodyzilver@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Daha sonra, ürünün siparişini alması şartıyla, iadenizi kaydettikten sonraki 14 gün içinde sipariş miktarını iade edeceğiz.