Gizlilik İlkeleri

Melody Silver, mahremiyetinize çok önem veriyor. Bu nedenle yalnızca hizmetlerimiz için (iyileştirme) ihtiyaç duyduğumuz verileri işleriz ve sizin hakkınızda topladığımız bilgileri ve hizmetlerimizi özenle kullanmanızla ilgileniriz. Verilerinizi hiçbir zaman ticari amaçlar için üçüncü taraflara sunmayız. Bu gizlilik politikası, web sitesinin ve melodi gümüşünün sunduğu hizmetlerin kullanımı için geçerlidir.Bu yeni hükümlerin yayınlanmasıyla birlikte, bu hüküm ve koşulların geçerliliği için geçerli olan tarih, 06.08.2019, önceki sürümlerin geçerliliği sona erer. Bu gizlilik politikası, hakkınızdaki hangi bilgilerin bizim tarafımızdan toplandığını, bu bilgilerin ne için ve kiminle ve hangi koşullar altında üçüncü şahıslarla paylaşılabileceğini açıklamaktadır. Ayrıca, verilerinizi nasıl sakladığımızı ve verilerinizi kötüye kullanıma karşı nasıl koruduğumuzu ve bize sağladığınız kişisel verilerle ilgili hangi haklara sahip olduğunuzu da açıklıyoruz. Gizlilik konularında irtibat kişisiyseniz, iletişim bilgilerinizi gizlilik politikamızın sonunda bulabilirsiniz. Veri işleme hakkında Aşağıda, verilerinizi nasıl işlediğimizi, nerede sakladığımızı (veya sakladığımızı), hangi güvenlik tekniklerini kullandığımızı ve verilerin kimler için görüntülendiğini okuyabilirsiniz.Web mağazası yazılımı


 MyWeb Mağazası


Web mağazamız Istanbulsoft'un yazılımı ile geliştirilmiştir. Hizmetlerimiz kapsamında bize sağladığınız kişisel veriler bu tarafla paylaşılır. Istanbulsoft bize (teknik) destek sunmak için verilerinize erişebilir, verilerinizi asla başka bir amaçla kullanmaz. Istanbulsoft, onlarla yaptığımız anlaşmalara dayanarak uygun güvenlik önlemleri almakla yükümlüdür. Istanbulsoft, yazılımı kullanımınızla ilgili teknik bilgileri toplamak için çerezleri kullanır, kişisel veriler toplanmaz ve / veya saklanmaz.


 


Web barındırma


yumuşak istanbul


 ÖRNEK: istanbulsoft’tan web hosting ve e-posta hizmetleri alıyoruz, kişisel bilgileri bizim adımıza işler ve verilerinizi kendi amaçlarımız için kullanmaz. Ancak, bu taraf hizmetlerin kullanımı hakkında veri toplayabilir. Bunlar kişisel veri değil. istanbulsoft, kişisel verilerinizin kaybolmasını ve yetkisiz kullanımını önlemek için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri almıştır. istanbulsoft'un sözleşme kapsamında gizliliğin sağlanması gerekmektedir.


 


E-posta ve posta listeleri


Istanbulsoft Düzenli iş e-posta trafiğimiz için istanbulsoft hizmetlerini kullanıyoruz. Bu taraf ve verilerinizin kötüye kullanılmasını, kaybolmasını ve bozulmasını önlemek için mümkün olduğunca teknik ve örgütsel önlemler almıştır. istanbulsoft'ın posta kutumuza erişimi yok ve tüm e-posta trafiğimizi gizli tutuyoruz.


Ödeme işlemcileri


 Mollie Web mağazamızdaki ödemeleri yönetmek (bir kısmını) için Mollie platformunu kullanıyoruz. Mollie adınızı, adresinizi ve ikamet adresinizi ve banka hesabınız veya kredi kartı numaranız gibi ödeme bilgilerinizi işler. Mollie, kişisel verilerinizi korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri almıştır. Mollie, hizmetinizi daha da iyileştirmek için verilerinizi kullanma ve bu bağlamda üçüncü şahıslarla (anonim) veri paylaşma hakkını saklı tutar. Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin yukarıda belirtilen tüm garantiler Mollie'nin üçüncü şahıslara verdikleri hizmetler için de geçerlidir. Mollie verilerinizi yasaların izin verdiğinden daha uzun süre depolamaz.

yorumlar
 


Nakliye ve lojistik


Postnl


Bize sipariş verirseniz, paketinizin size ulaştırılması bizim işimizdir. Teslimat için PostNL hizmetlerini kullanıyoruz. Bu nedenle adınızı, adresinizi ve şehir bilgilerinizi PostNL ile paylaşmamız gerekiyor. PostNL bu bilgileri yalnızca sözleşmenin yerine getirilmesi için kullanır. PostNL'nin taşeronlarla ilgilenmesi durumunda, PostNL verilerinizi bu taraflara da sunar.


 


UPS Bizimle sipariş verirseniz, paketinizin size ulaştırılması bizim işimizdir. Teslimatları gerçekleştirmek için UPS hizmetlerini kullanıyoruz. Bu nedenle isminizi, adresinizi ve ikametgah bilgilerinizi UPS ile paylaşmamız gerekmektedir. UPS bu verileri yalnızca sözleşmenin yerine getirilmesi için kullanır. UPS'in taşeronlarla ilgilenmesi durumunda, [PROVIDER] verilerinizi bu taraflara da sunar.


Fatura ve muhasebe


Efactuurirect Efactuurirect hizmetlerini yönetim ve muhasebemizi takip etmek için kullanıyoruz. İsminizi, adresinizi ve ikametgah bilgilerinizi ve siparişinizle ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Bu veriler satış faturalarını yönetmek için kullanılır. Efactuurtirect hizmetlerini yönetim ve muhasebemizi takip etmek için kullanıyoruz. İsminizi, adresinizi ve ikametgah bilgilerinizi ve siparişinizle ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Bu veriler satış faturalarını yönetmek için kullanılır. Kişisel verileriniz korumalı olarak gönderilir ve saklanır. Efactuurirect gizlilik ile sınırlıdır ve verilerinize gizlilik içinde davranır. Efactuurirect, kişisel verilerinizi yukarıda belirtilenler dışındaki amaçlar için kullanmaz.


 


Dış satış kanalları


Veri işlemenin amacı İşlemin genel amacı


Verilerinizi yalnızca hizmetlerimiz için kullanırız. Bu, işlemin amacının her zaman doğrudan verdiğiniz görevle ilgili olduğu anlamına gelir. Verilerinizi (hedefli) pazarlama için kullanmayız. Verileri bizimle paylaşırsanız ve bu verileri daha sonraki bir tarihte sizinle iletişim kurmak için kullanırız - isteğinizin aksine - sizden açık izin isteyeceğiz. Verileriniz muhasebe ve diğer idari yükümlülükleri yerine getirmekten başka üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.Bu üçüncü şahıslar, aramızdaki anlaşmaya veya bir yemin veya yasal yükümlülüğe dayanarak gizli tutulur.Otomatik olarak toplanan veriler


Web sitemiz tarafından otomatik olarak toplanan veriler, hizmetlerimizi daha da iyileştirmek amacıyla işlenir. Bu veriler (örneğin IP adresiniz, web tarayıcınız ve işletim sisteminiz) kişisel veriler değildir. Vergi ve cezai soruşturmalarla işbirliği. Uygun durumlarda, resmi bir yasal zorunluluk temelinde hükümet tarafından yapılan mali veya cezai soruşturmalarla ilgili bilgilerinizi paylaşmak için Trendy Bazaar'ı düzenleyebilirsiniz. Böyle bir durumda verilerinizi paylaşmaya zorlanırız, ancak yasaların öngördüğü imkânlar çerçevesinde buna karşı çıkacağız. Bu, hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi belirtene kadar müşteri profilinizi koruduğumuz anlamına gelir. Bunu bize belirtirseniz, bunu unutma isteği olarak da değerlendiririz. Geçerli idari yükümlülüklere dayanarak, faturalarınızı (kişisel) verilerinizle birlikte tutmalıyız; bu nedenle bu verileri geçerli olduğu sürece saklayacağız. Ancak, çalışanlar artık görev profilinize ve göreviniz sonucunda ürettiğimiz belgelere erişemiyor.


 


Haklarınız


Yürürlükteki Hollanda ve Avrupa mevzuatına dayanarak, bir veri konusu olarak sizin tarafımızdan veya bizim tarafımızdan işlenen kişisel verilerle ilgili belirli haklara sahipsiniz. Aşağıda bu hakların ne olduğunu ve bu hakları nasıl kullanabileceğinizi açıklıyoruz. Prensip olarak, kötüye kullanımı önlemek için, verilerinizin kopyalarını ve kopyalarını zaten bildiğimiz e-posta adresinize göndereceğiz. Verileri farklı bir e-posta adresinden almak istemeniz durumunda veya örneğin posta yoluyla kendinizi tanımlamanızı isteyeceğiz. Yerine getirilen taleplerin kaydını tutarız, bir unutma isteği durumunda anonimleştirilmiş verileri yönetiriz. Tüm ifadeleri ve veri kopyalarını, sistemlerimizde kullandığımız makinede okunabilen veri biçiminde alacaksınız. Kişisel verilerinizi yanlış kullandığımızdan şüpheleniyorsanız, dilediğiniz zaman Felemenkçe Veri Koruma Otoritesine şikayette bulunma hakkınız vardır.Teftiş hakkı


İşlediğimiz ve kendi kişiliğinizle ilgili olan veya bununla izlenebilecek verileri her zaman görüntüleme hakkına sahipsiniz. Bu konuda gizlilikle ilgili konularda irtibat kişimizden bir talepte bulunabilirsiniz. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz kabul edilirse, bu verileri bizim için bilinen e-posta adresinde bulunan ve bu verileri kaydettiğimiz kategoriyi belirten işlemcilere genel bakışla birlikte size tüm verilerin bir kopyasını göndereceğiz.


 


Düzeltme hakkı


Bizzat kendinizle ilgili olan veya bu değişiklikle takip edilebilen verilere sahip olduğumuz (ya da işlediğimiz) her zaman hakkınız vardır. Bu konuda gizlilikle ilgili konularda irtibat kişimizden bir talepte bulunabilirsiniz. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz kabul edilirse, bilginin değiştiğini bildiğimiz e-posta adresinde size bir onay göndereceğiz. İşlemi sınırlama hakkı Her zaman, bizzat kendinizle ilgili olan veya bununla izlenebilecek olan (sahip olduğumuz) verileri sınırlama hakkınız vardır. Bu konuda gizlilikle ilgili konularda irtibat kişimizden bir talepte bulunabilirsiniz. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz kabul edilirse, bize bilinen e-posta adresinde, kısıtlamayı kaldırana kadar bilgilerin artık işleme konmayacağına dair bir onay göndeririz.Aktarılabilirlik hakkı


 


Bizzat kendinizle ilgili olan (veya işlediğimiz) veya başka bir tarafın yürüttüğü verilerle izlenebilen verileri her zaman elde etme hakkına sahipsiniz. Bu konuda gizlilikle ilgili konularda irtibat kişimizden bir talepte bulunabilirsiniz. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz kabul edilirse, hakkımızda işlediğimiz ya da bizim adımıza işlediğimiz tüm bilgilerin kopyalarını ya da bizim tarafımızdan işlenen e-posta adresindeki üçüncü taraflarca üçüncü taraflarca gönderilecektir. Her durumda, böyle bir durumda, hizmet vermeye devam edemeyiz, çünkü veri dosyalarının güvenli şekilde bağlanması artık garanti edilemez. İtiraz hakkı ve diğer haklar Uygun durumlarda, kişisel verilerinizin tarafınızdan işlenmesine itiraz etme hakkınız vardır.